nápis zš jesenice ...Vás vítá na svých stránkách                                    první stupeň základní školy     keř :-)     zadní část budovy  
Hlavní nabídka
Úvod
Škola
  O škole
  Výroční zpráva
  Školská rada
  Školní řád
  Školní rok
  Žádosti ke stažení
  Projekty
  EVVO
  Tělocvična
  Učebny
Zaměstnanci
Žáci
  Úspěchy žáků
  Zájmové kroužky
  Fota tříd
  Rozvrhy tříd
  Sport. rekordy
  Práce žáků
Soutěže
  Hrabík
  Šplh na tyči
  Přírodovědné s.
  Zelená stezka
  Zlatá kulička
Ostatní
  Exkurze
  Foto školy
  Jeseníček
  Jídelníček
  Karneval
  Kultura
  Projektové dny
  Sport
Školní družina
  O školní družině
  Vnitřní řád šk. družiny
  Exkurze a výlety
  Projekty
Mateřská škola


Jsme zelená firma

Super Nature


20. 12. Školní turnaj ve florbalu

  Poslední školní den v tomto kalendář-ním roce (20. prosince 2013) se konal oblíbený florbalový turnaj. Protože se přihlásilo osm družstev (celkem 41 dětí), muselo se hrát na dvě skupiny. Do finále postupovala družstva z prvních dvou míst, která si pak systémem každý s každým opět poměřila vzájemné síly. Kromě družstva Adrenalin, které od počátku plnilo roli favoritů, byla všechna ostatní družstva velmi vyrovnaná a šanci na postup měli snad všichni.
  Již v průběhu prvního kola bylo jasné, že naději si dává každý, urputné boje s plným nasazením bylo radost pozorovat. Adrenalin svou roli bez ztráty bodů uhájil, zvítězil, na druhé a třetí místo se probojovala družstva s nejstaršími chlapci (z 8. a 9. třídy – kromě T. Kejly a Dana Krejčího), tedy TNT a AKAFUKA.
  Turnaj proběhl bez větších problémů, drobná zranění neměla následky, hráči si jej užili a potěšili diváky i rozhodčí. Přesto radost z něj dokážou zkazit i drobnosti – spoluhráč, který bez omluvy nepřijde, záchvaty nepříčetné zuřivosti i ztracené pití ze šatny.
  Děkuji všem zúčastněným, zejména Járovi Červenkovi a Vendovi Dlaskovi coby rozhodčím, za pomoc, spolupráci a fair hru a těším se v červnu na jarní turnaj!

Eva Konířová

Výsledky (.pdf)