nápis zš jesenice ...Vás vítá na svých stránkách                                    první stupeň základní školy     keř :-)     zadní část budovy  
Hlavní nabídka
Úvod
Škola
  O škole
  Výroční zpráva
  Školská rada
  Školní řád
  Školní rok
  Žádosti ke stažení
  Projekty
  EVVO
  Tělocvična
  Učebny
Zaměstnanci
Žáci
  Úspěchy žáků
  Zájmové kroužky
  Fota tříd
  Rozvrhy tříd
  Sport. rekordy
  Práce žáků
Soutěže
  Hrabík
  Šplh na tyči
  Přírodovědné s.
  Zelená stezka
  Zlatá kulička
Ostatní
  Exkurze
  Foto školy
  Jeseníček
  Jídelníček
  Karneval
  Kultura
  Projektové dny
  Sport
Školní družina
  O školní družině
  Vnitřní řád šk. družiny
  Exkurze a výlety
  Projekty
Mateřská škola


Jsme zelená firma

Super Nature


Orion florbal cup 2013

Fanda Moučka, Tomáš Kejla, Dominik Kolář, Míša Jelínek, David Kadeřábek, Marek Doležal a Pepa Kougl – to jsou jména hráčů, kteří se ve středu 27. listopadu zúčastnili okresního kola florbalového turnaje Orion Cup v Rakovníku. Každý z nás se těšil a také jsme si věřili, což je pro tým důležité. Náš bojový duch rozhodl hned první utkání s družstvem Kolešovic, které jsme vyhráli 4 : 2. Po zhruba třicetiminutové přestávce přišel druhý zápas, tentokrát s Lubnou. Soupeř se ukázal jako zdatný celek a napínavý duel nakonec skončil remízou 4 : 4. Ani jsme si neodpočinuli a hned jsme nastoupili proti 2. ZŠ Rakovník. Utkání pro nás ale nedopadlo dobře, prohráli jsme 2 : 6. Stále tu však byla šance na postup. Pokud by Kolešovice zvítězily nad Lubnou, zůstali bychom ve hře. A tak se také stalo. Následovaly zápasy s Lužnou (2 : 1) a Mutějovicemi (5 : 1), ve kterých jsme byli úspěšní. Postupujeme! Teď už jsme se mohli převléknout a vrátit se domů.

V pátek 29. listopadu pokračoval florbalový turnaj finálovými zápasy okresního kola v Novém Strašecí. Zde jsme již narazili na týmy s vysokou kvalitou a tomu odpovídaly i naše výsledky. Ačkoliv jsme bojovali statečně, soupeři byli prostě lepší. Svá utkání jsme sice prohráli, ale stejně nás těšilo vědomí, že jsme se dostali tak daleko.

Napsal František Moučka, VII. třída