nápis zš jesenice ...Vás vítá na svých stránkách                                    první stupeň základní školy     keř :-)     zadní část budovy  
Hlavní nabídka
Úvod
Škola
  O škole
  Výroční zpráva
  Školská rada
  Školní řád
  Školní rok
  Žádosti ke stažení
  Projekty
  EVVO
  Tělocvična
  Učebny
Zaměstnanci
Žáci
  Úspěchy žáků
  Zájmové kroužky
  Fota tříd
  Rozvrhy tříd
  Sport. rekordy
  Práce žáků
Soutěže
  Hrabík
  Šplh na tyči
  Přírodovědné s.
  Zelená stezka
  Zlatá kulička
Ostatní
  Exkurze
  Foto školy
  Jeseníček
  Jídelníček
  Karneval
  Kultura
  Projektové dny
  Sport
Školní družina
  O školní družině
  Vnitřní řád šk. družiny
  Exkurze a výlety
  Projekty
Mateřská škola


Jsme zelená firma

Super Nature


Výsledky žáků v soutěžích a olympiádách ve školním roce 2011/2012

23. 9.Hubertský den – přírodovědná soutěž na téma les
3. třída1. místo:Matyáš Devera, Milan Šika, Tomáš Horvát
2. místo:David Halámek, Daniel Krejčí
3. místo:Veronika Doležalová, Anna Chválová, Aneta Moučková
4. třída1. místo:Eliška Kvíderová, Tereza Kvíderová
2. místo:Stanislav Čermák, Petr Jaroš, Pavel Sunkovský
3. místo:Michal Bešík, Petr Koníř, Josef Kougl, Tomáš Vašmucius
5. třída1. místo:Eliška Stupková, Barbora Svatoňová, Simona Šindlerová, Klára Švidroňová
2. místo:Eliška Gorolová, Markéta Kinštová, Gabriela Svašková
3. místo:Adéla Hronová, Štěpánka Kouglová, Pavla Petrániová
6. třída1. místo:Milan Ondič, Jan Sejpka
2. místo:Anežka Čížková, Lucie Wünschová
3. místo:Roman Jaroš, Tomáš Uher
7. – 9. třída1. místo:Šárka Hudčeková, Barbora Komárková – 7. tř.
2. místo:Zdeněk Cink, Jiří Čech, Michal Jungman, Lenka Fišerová – 8. tř.
3. místo:Adéla Krejčová, Petra Sunkovská – 7. tř.,
Patrik Přikryl, Tomáš Vyleta, Michal Žebrakovský, Eliška Blahová,
Michaela Sajfridová – 8. tř.

27. 9.Výtvarná soutěž na téma Houby
1. – 3. třída1. místo:Dominik Prchal (1. tř.)
2. místo:Daniel Dostál (2. tř.)
3. místo:Veronika Honzíková (3. tř.)
4. – 5. třída1. místo:Eva Konířová, Eliška Gorolová, Lenka Danielová, Markéta Kinštová (5. tř.)
2. místo:Tereza Alexijová (4.A tř.)
3. místo:Jan Drábek (4.B tř.)
6. – 7. třída1. místo:Milan Ondič (6. tř.)
2. místo:Monika Bezstarostová (6. tř.)
3. místo:Jan Sejpka (6. tř.)
8. – 9. třída1. místo:Josef Čerňák (9. tř.)
2. místo:Michaela Sajfridová (8. tř.)
3. místo:Kateřina Vančová (9. tř.)
Prostorová tvorba1. místo:Václav Hron (7. tř.

1. – 4. 10.Základní kolo logické olympiády
Kategorie A (první stupeň) do soutěže zapojilo 7 690 řešitelů,
z toho ve Středočeském kraji 1 472 řešitelů
místo v kraji (celkové pořádí)98. – 107. místo (540. – 580.):Petr Koníř (4.B tř.)
207. – 220. místo (1 176. – 1 246.):Julie Rácová (3. tř.)
510. – 544. místo (2 775. – 2 939.):Michal Bešík (4.B tř.)
545. – 573. místo (2 940. – 3 099.):František Moučka (5. tř.)
545. – 573. místo (2 940. – 3 099.):Klára Švidroňová (5. tř.)
574. – 604. místo (3 100. – 3 247.):Michal Jelínek (5. tř.)
605. – 633. místo (3 248. – 3 397.):Martin Vyleta (3. tř.)
696. – 737. místo (3 717. – 3 895.):Eva Konířová (5. tř.)
738. – 765. místo (3 896. – 4 045.):Simona Šindlerová (5. tř.)
795. – 821. místo (4 218. – 4 379.):Barbora Svatoňová (5. tř.)

5. – 8. 10.Základní kolo logické olympiády
Kategorie B (druhý stupeň) do soutěže zapojilo 10 548 řešitelů,
z toho ve Středočeském kraji 1 224 řešitelů
místo v kraji (celkové pořádí)16. – 17. místo (110. – 123.):Miloš Müller (8. tř.) –
postup do krajského kola
246. – 257. místo (2 188. – 2 313.):Šárka Hudčeková (7. tř.)
326. – 350. místo (2 924. – 3 105.):Marie Vernerová (6. tř.)
535. – 555. místo (4 883. – 5 074.):Jan Sejpka (6. tř.)
582. – 614. místo (5 315. – 5 536.):Jolana Ťažiarová (6. tř.)
615. – 644. místo (5 537. – 5 777.):Kateřina Vanická (7. tř.)

20. 10.Podzimní kolo botanické soutěže - trvalky
II. kategorie (6. – 7. tř., 48 s.):3. místo: Vašek Hron (7. tř.)
6. – 7. místo: Barbora Komárková (7. tř.)
8. – 13. místo: Šárka Hudčeková (7. tř.)
8. – 13. místo: Petra Sunkovská (7. tř.)

14. 11.školní kolo dějepisné olympiády
1. místo: Eliška Brdová (9. tř.)
2. místo: Tomáš Vyleta (8. tř.)
3. místo: Zbyněk Fiala (8. tř.)

24. 11.školní kolo olympiády v českém jazyce
1. místo: Eliška Brdová (9. tř.)
2. místo: Zbyněk Fiala (8. tř.)
3. místo: Kristýna Pudivítrová (9. tř.)

29. 11.školní kolo přírodovědné soutěže Vánoční kapr
1. místo: David Hocek (8. tř.)
2. místo: Václav Hron (7. tř.)
3. místo: Šárka Hudčeková (7. tř.)
4. místo: Miroslav Lisner (6. tř.)
5. místo: Dominik Břicháč (7. tř.)

14. 12.Vánoční kapr (okresní kolo přírodovědné soutěže)
I. kategorie (4. – 5. tř., 12 s.):3. místo: Miroslav Lisner (6. tř.)
II. kategorie (6. – 7. tř., 21 s.):1. místo: Václav Hron (7. tř.)
4. – 5. místo: Dominik Břicháč (7. tř.)
7. místo: Šárka Hudčeková (7. tř.)
III. kategorie (8. – 9. tř., 21 s.):3. místo: David Hocek (8. tř.)
9. – 10. místo: Tereza Bekárková (8. tř.)

14. 3. okresní kolo zeměpisné olympiády – kategorie C (12 s.)
1. místo: Tomáš Vyleta (8. tř.)

16. 3.Matematický Klokan
Kategorie Cvrček (2. – 3. tř.):1. místo: Nela Havlíčková (2. tř.) – 46 b
2. místo: Kateřina Dohnalová (3. tř.) – 38 b
3. místo: Michal Pavlík (2. tř.) – 36 b
3. místo: Martin Vyleta (3. tř.) – 36 b
3. místo: Julie Rácová (3. tř.) – 36 b
Kategorie Klokánek (4. – 5. tř.):1. místo: Michal Jelínek (5. tř.) – 95 b
2. místo: Petr Koníř (4.B tř.) – 75 b
2. místo: Eva Konířová (5. tř.) – 75 b
3. místo: Josef Kougl (4.B tř.) – 71 b
Kategorie Benjamín (6. – 7. tř):1. místo: Štěpána Kouglová (6. tř.) – 73 b
2. místo: Kateřina Dolejšová (7. tř.) – 63 b
3. místo: Šárka Hudčeková (7. tř.) – 58 b

20. 3.Školní kolo biologické olympiády kat. D (6. a 7. tř.)
15 žáků:1. místo: Petra Sunkovská (7. tř.)
2. místo: Vašek Hron (7. tř.)
3. místo: Šárka Hudčeková (7. tř.)

20. 3.Školní kolo biologické olympiády kat. C (8. a 9. tř.)
7 žáků:1. místo: David Hocek (8. tř.)
2. místo: Matěj Rampas (8. tř.)
3. místo: Tereza Bekárková (8. tř.)

10. 4.Okresní kolo biologické olympiády kat. D (6. a 7. tř.)
17 žáků:1. místo: Vašek Hron (7. tř.)
3. místo: Šárka Hudčeková (7. tř.)
4. místo: Petra Sunkovská (7. tř.)

12. 4.Indiánská stezka (místní kolo Rakovník):
Kategorie MD (12 dvojic):2. místo: Jolana Ťažiarová, Adéla Hronová (6. tř.)
4. místo: Marie Vernerová (6. tř.), Eva Konířová (5. tř.)
Kategorie SCH (13 dvojic):2. místo: Tomáš Vyleta, Zbyněk Fiala (8. tř.)
3. místo: Vašek Hron, Dominik Břicháč (7. tř.)
Kategorie SD (13 dvojic):1. místo: Barbora Havlíčková, Kateřina Vanická (7. tř.)
Kategorie DCH (12 dvojic):2. místo: Jaroslav Mutínský, Zdeněk Novotný (9. tř.)

18. 4.Krajské kolo zeměpisné olympiády kat. C (8. - 9. tř.) - Benešov (24 soutěžících)
19. místo: Tomáš Vyleta (8. tř.)

19. 4.Okresní kolo Zelená stezka - Zlatý list, Křivoklát
kategorie mladší (8 družstev) 2. místo: Eva Konířová (5. tř.), Adéla Hronová,
Jolana Ťažiarová, Roman Jaroš,
Miroslav Lisner a Štěpánka Kouglová (6. tř.)
kategorie starší (9 družstev) 1. místo: Vašek Hron, Karel Červenka,
Barbora Komárková, Šárka Hudčeková
Petra Sunkovská a Kateřina Vanická (7. tř.)

20. 4.Ekologická soutěž Rakovník: Ekologická stopa, aneb unese Země naše kroky?
I. kategorie17 dvojic:5. - 9. místo: Barbora Svatoňová, Simona Šindlerová (5. tř.)
5. - 9. místo: Michal Jelínek, Marek Doležal (5. tř.)
II. kategorie27 dvojic:3. místo: Vašek Hron, Dominik Břicháč (7. tř.)
7. - 13. místo: Kateřina Vanická, Petra Sunkovská (7. tř.)
III. kategorie23 dvojic:4. místo: Tomáš Vyleta, Zbyněk Fiala (8. tř.)
7. - 10. místo: David Hocek, Jan Prchal (8. tř.)

18. 5.Jarní kolo botanické soutěže - život v zahradě
I. kategorie (4. - 5. tř, 26 žáků):5. - 10. místo:Simona Šindlerová (5. tř.)
12. - 21. místo:Michal Jelínek (5. tř.)
12. - 21. místo:Marek Doležal (5. tř.)
12. - 21. místo:Eva Konířová (5. tř.)
II. kategorie (6. - 7. tř, 44 žáků):3. místo:Václav Hron (7. tř.)
4. místo:Petra Sunkovská (7. tř.)
7. - 8. místo:Šárka Hudčeková (7. tř.)
7. - 8. místo:Kateřina vanická (7. tř.)
9. - 14. místo:Dominik Břicháč (7. tř.)
9. - 14. místo:Barbora Komárková (7. tř.)
III. kategorie (8. - 9. tř, 23 žáků):7. - 8. místo:Tereza Bekárková (8. tř.)
9. - 11. místo:Tomáš Vyleta (8. tř.)
9. - 11. místo:Zbyněk Fiala (8. tř.)

23. 5.Zlatá kulička
1. tř. (10 kuliček, 4 m):1. místo: Vlasta Rácová (35 b)
2. místo: Tomáš Spurný (38 b)
3. místo: Lukáš Houdek (44 b)
2. tř. (5 kuliček, 4 m):1. místo: Kateřina Dlouhá (24 b)
2. místo: Mihal Pavlík (25 b)
3. místo: Miroslav Jelínek (39 b)
3. tř. (5 kuliček, 5 m):1. místo: Martin Vyleta, Julie Rácová (18 b)
2. místo: Matyáš Devera (19 b)
3. místo: Marie Mourová (26 b)
4.A tř. (5 kuliček, 5 m):1. místo: Stanislav Čermák, Petr Jaroš, Kateřina Jančová (17 b)
2. místo: Lukáš Hocek, Milan Sunkovský (21 b)
3. místo: Vladimír Maršík (23 b)
4.B tř. (5 kuliček, 5 m):1. místo: Tomáš Vašmucius(11 b)
2. místo: Eliška Kvíderová (13 b)
3. místo: Michal Bešík (14 b)
5. tř. (10 kuliček):1. místo: Michal Jelínek (34 b)
2. místo: Tran Tam Thanh (34 b)
3. místo: Dominik Kolář (35 b)

24. 5.Krajské kolo biologické olympiády kat. D (6. - 7. tř.) - Mělník (32 soutěžících)
9. místo: Václav Hron (7. tř.)
13. místo: Šárka Hudčeková (7. tř.)

27. 5.Krajské kolo Zelená stezka - Zlatý list, Hostivice
kategorie mladší (6 družstev), 4. místo: Vašek Hron, Dominik Břicháč, Karel Červenka,
Barbora Komárková a Šárka Hudčeková (7. tř.)

7. 6.Zemědělská soutěž - Rakovník "Co víš o českém zemědělství?" (7. - 8. tř., 12s.)
4. místo: Václav Hron a Dominik Břicháč (7. tř.)

19. 6.Regionální kolo Indiánské stezky - Kladno
Starší chlapci (8 družstev)5. místo: Tomáš Vyleta a Zbyněk Fiala (8. tř.)

26. 6. Školní indiánská stezka
1. tř.: IndiániBarbora Koudelová, Martina Laubrová, Dominik Prchal,
Lukáš Houdek a Vojtěch Lacina
2. tř.: AČRNela Havlíčková, Jan Blaho, Tran Sy Nguyen,
Tomáš Velebil a Karolína Čirčová
3. tř.: BouchačiMartin Vyleta, Daniel Mottl, David Halámek
4. A tř.: BouráciDaniel Braun, Lukáš Hocek, Jakub Rampas a Milan Sunkovský
4. B tř.: KámošiJosef Kougl, Tomáš Vašmucius, Petr Koníř a Michal Bešík
5. tř.: PlzeňáciTomáš Rampas, František Moučka a Dominik Kolář
6. tř.: Adéla Hronová, Jolana Ťažiarová a Anežka Čížková
7. a 8. tř.: AmíciJiří Beneš a Dominik Kapoun

Výtvarná soutěž Můj oblíbený sport - město Rakovník
3. místo: Lenka Fišerová (8. tř.)
4. – 10. místo: Barbora Havlíčková (7. tř.)
4. – 10. místo: Jan Hazucha (9. tř.)

Matematická soutěž TAKTIK
4. ročník (434 soutěžících)51. místo:Petr Koníř (4.B tř.)
8. a 9. ročník (743 soutěžících)387. místo:Daniel Skála (9. tř.)
395. místo:Miloš Müller (8. tř.)

Školní přírodovědná soutěž Od podzimu do jara
Mladší žáci (2. - 4. tř):1. - 2. místo:Milan a Pavel Sunkovský (4.A tř.)
Starší žáci (5. - 8. tř):1. místo:Eva Konířová (5. tř.)
2. místo:Václav Hron (7. tř.)
3. místo:Barbora Komárková, Šárka Hudčeková (7. tř.)

Sportovní výsledky

5. 10. Jesenický sprint
Sprint na 50 m
1. tř. chlapci1. místo: Vojtěch Lacina10,45 s
2. místo: Roman Bešík10,87 s
3. místo: Denis Matějka11,11 s
1. tř. dívky1. místo: Markéta Laubrová11,42 s
2. místo: Vlasta Rácová11,90 s
3. místo: Martina Laubrová12,13 s
2. – 3. tř. chlapci1. místo: Matyáš Devera (3. tř.)8,85 s
2. místo: Tomáš Horvát (3. tř.)9,05 s
3. místo: Jan Blaho (2. tř.)10,30 s
2. – 3. tř. dívky1. místo: Julie Rácová (3. tř.)10,28 s
2. místo: Valérie Bartošová (2. tř.)11,80 s
3. místo: Tereza Jančová (3. tř.)11,90 s
4. – 5. tř. chlapci1. místo: Martin Pokorný (4.B tř.)8,30 s
2. místo: Jakub Rampas (4.A tř.)8,40 s
3. místo: Dominik Kolář (5. tř.)8,46 s
4. – 5. tř. dívky1. – 2. místo: Kristina Sojková (5. tř.)9,61 s
1. – 2. místo: Eliška Kinská9,61 s
3. místo: Veronika Kulinová (4.A tř.)9,80 s
Sprint na 60 m
6. – 7. tř. dívky1. místo: Ivana Horvátová (7. tř.)9,74 s
2. místo: K. Vanická (7. tř.)9,76 s
3. místo: Štěpánka Kouglová (6. tř.)10,40 s
8. – 9. tř. dívky1. místo: Monika Drábková (9. tř.)9,40 s
8. – 9. tř. chlapci1. místo: Jan Hazucha (9. tř.)8,15 s
2. místo: Jakub Svatoň (9. tř.)8,40 s
3. místo: Karel Červenka (8. tř.)10,10 s
Hod míčkem
2. – 3 tř. chlapci1. místo: Matyáš Devera (3. tř.)29 m
2. místo: Tomáš Horvát (3. tř.)26 m
3. místo: Miroslav Jelínek (2. tř.)18 m
4. – 5 tř. chlapci1. místo: Jakub Rampas (4.A tř.)34 m
2. místo: Dominik Kolář (5. tř.)30 m
3. místo: Jan Drábek (4.B tř.)26 m
4. – 5 tř. dívky1. místo: Veronika Kulinová (4.A tř.)21,5 m
2. místo: Dita Kulhánková (4.B tř.)18 m
3. místo: Adéla Ujváryová (4.B tř.)16,50 m
6. – 7. tř. dívky1. místo: Ivana Horvátová (7. tř.)33,5 m
2. místo: Kateřina Vanická (7. tř.)33 m
3. místo: Pavla Petrániová (6. tř.)28,5 m
8. – 9. tř. chlapci1. místo: Václav Dlask (9. tř.)70 m
2. místo: Jakub Svatoň (9. tř.)52 m
3. místo: Jaroslav Mutínský (9. tř.)52 m
Vrh koulí
8. – 9. tř. chlapci1. místo: Václav Dlask (9. tř.)12,04 m
2. místo: Jan Hazucha (9. tř.)9,62 m
3. místo: Zdeněk Vondrák (9. tř.)7,80 m

12. 10.Rakovnický vytrvalec
III. kategorie (33 chl.) – běh na 1 000 m:10. místo - Marek Doležal 4:11,0 min. (5. tř.)
16. místo - Martin Pokorný 4:20,0 min. (5. tř.)

23. 11. Soutěž ve skoku přes švihadlo (výkony žáků jsou v počtu přeskoků za minutu)
1. tř. 1. místo: Klára Prasková131
2. místo: Markéta Laubrová34
3. místo: Martina Laubrová34
3. - 4. tř. dívky1. místo: Veronika Doležalová (3. tř.)106
2. místo: Jana Fedáková (4.B tř.)94
3. místo: Julie Rácová (3. tř.)79
3. – 4. tř. chlapci1. místo: Tomáš Horvát (3. tř.)112
2. místo: Dan Krejčí (3. tř.)89
3. místo: Jan Lisner (4.B tř.)79
5. – 6. tř. dívky1. místo: Jolana Ťažiarová (6. tř.)103
2. místo: Kritina Sojková (5. tř.)97
3. místo: Štěpánka Kouglová (6. tř.)90
5. – 6. tř. chlapci1. místo: Jakub Pokorný (6. tř.)152
8. – 9. tř. dívky1. místo: Petra Fedáková (9. tř.)122
2. místo: Michaela Sajfridová (8. tř.)122
3. místo: Eliška Blahová (8. tř.)120

21. a 25. 11. Orion florbal CUP Rakovník – starší žáci
6. místo (celkem 13 škol)Zbyněk Fiala (brankář), Jiří Beneš, Dominik Kapoun, Patrik Přikryl,
Tomáš Vyleta, Michal Žebrakovský (všichni 8. tř.), Vašek Dlask, Zdeněk Novotný, Zdeněk Vondrák a Jakub Svatoň (všichni 9. tř.)

14. 12. Turnaj základních škol ve florbalu – Podbořany
2. místo (celkem 8 škol)Zbyněk Fiala (brankář), Jiří Beneš (oba 8. tř.), Václav Dlask,
Jaroslav Mutínský, Zdeněk Novotný, Jakub Svatoň
a Zdeněk Vondrák (všichni 9. tř.)

20. 12. Vánoční turnaj ve florbalu
1. místo - MáslíčkaJakub Svatoň, Václav Dlask, Zdeněk Novotný,
Zdeněk Vondrák (všichni 9. tř.)
2. místo - Lost Eden Michal Žebrakovský, Jiří Beneš, Samuel Pfejfer,
Zbyněk Fiala (všichni 8. tř.)
3. místo - KlokaniDominik Kapoun, Jiří Čech, Zdeněk Cink,
Tomáš Vyleta, Pavel Irdza (všichni 8. tř.)

21. 12. Vánoční turnaj ve streetballu
1. místo - LakersVáclav Dlask, Jan Hazucha, Zdeněk Vondrák,
Zdeněk Novotný (všichni 9. tř.)
2. místo - Sloňouši Jiří Beneš, Samuel Pfejfer, Zbyněk Fiala (všichni 8. tř.)
3. místo - Sex bombyVáclav Kejla, Jakub Svatoň, Dominika Tancošová,
Monika Drábková (všichni 9. tř.)

25. 1. Školní přebor ve šplhu na tyči
1. tř. - 2.5 m chlapci1. místo: J. Lazar6,24 s
2. místo: D. Matějka6,84 s
3. místo: L. Houdek9,86 s
1. tř. - 2.5 m dívky1. místo: V. Rácová8,90 s
2. místo: V. Horvátová10,95 s
3. místo: Markéta Laubrová25,60 s
2. tř. - 2.5 m 1. místo: D. Nistor12,21 s
2. místo: K. Dlouhá12,80 s
3. místo: K. Bartošová14,20 s
3. tř. - 4.5 m chlapci1. místo: T. Horvát9,0 s
2. místo: D. Krejčí11,3 s
3. tř. - 4.5 m dívky1. místo: J. Rácová9,6 s
2. místo: K. Viktorová12,4 s
3. místo: T. Jančová14,9 s
4. a 5. tř. - 4.5 m chlapci1. místo: J. Rampas7,00 s
2. místo: M. Pokorný8,35 s
3. místo: F. Moučka8,50 s
4. a 5. tř. - 4.5 m dívky1. místo: E. Stupková7,85 s
2. místo: A. Churanová10,75 s
3. místo: T. Kvíderová11,39 s
6. a 7. tř. - 4.5 m chlapci1. místo: J. Pokorný4,85 s
2. místo: K. Červenka5,60 s
6. a 7. tř. - 4.5 m dívky1. místo: B. Havlíčková5,30 s
2. místo: K. Vanická6,97 s
3. místo: P. Petrániová9,15 s
8. a 9. tř. - 4.5 m chlapci1. místo: T. Přikryl3,80 s
2. místo: Z. Novotný3,88 s
3. místo: J. Čerňák4,00 s

15. 2. Školní přebor ve skoku vysokém
Nejmladší žáci:1. místo: Tomáš Rampas (5. tř.)115 cm
2. místo: Marek Doležal (5. tř.)110 cm
3. místo: Františel Moučka (5. tř.)105 cm

Nejmladší žáci:1. místo: Lenka Danielová (5. tř.)110 cm
2. místo: Barbora Svatoňová (5. tř.)95 cm
3. místo: Eliška Gorolová (5. tř.)90 cm

Mladší žákyně:1. místo: Barbora Havlíčková (7. tř.)120 cm
2. místo: Kateřina Vanická (7. tř.)110 cm
3. místo: Pavla Petrániová (6. tř.)120 cm

Starší žákyně:1. místo: Monika Drábková (9. tř.)125 cm
2. místo: Michala Sajfrídová (8. tř.)120 cm
3. místo: Kateřina Šatánková (9. tř.)115 cm

Starší žáci:1. místo: Jaroslav Mutínský (9. tř.)160 cm
2. místo: Josef Čerňák (9. tř.)155 cm
3. místo: Václav Dlask (9. tř.)150 cm
4. místo: Zdeněk Novotný (9. tř.)145 cm
5. místo: Jakub Svatoň (9. tř.)140 cm

14. 3. Školní kolo silového čtyřboje
4. a 5. tř. chlapci1. místo: M. Doležal138 b
2. místo: J. Rampas128 b
3. místo: F. Moučka94 b
4. a 5. tř. dívky1. místo: T. Kvíderová71 b
2. místo: L. Cinková38 b
6. a 7. tř. chlapci1. místo: J. Pokorný150 b
6. a 7. tř. dívky1. místo: B. Havlíčková177 b
2. místo: P. Petrániová92 b
3. místo: D. Spurná56 b
8. a 9. tř. chlapci1. místo: Z. Novotný190 b
2. místo: Z. Fiala176 b
3. místo: J. Mutínský161 b
8. a 9. tř. dívky1. místo: M. Drábková112 b
2. místo: K. Šatánková102 b

21. 3. Okresní kolo basketbalu chlapců (8. – 9. tř.)
3. místo (celkem 8 škol)Jiří Beneš (8. tř.), Václav Dlask, Václav Kejla,
Jaroslav Mutínský, Zdeněk Novotný, Jakub Svatoň,
Zdeněk Vondrák, Josef Čerňák a Jan Hazucha (všichni 9. tř.)

27. 3. Silový čtyřboj Lužná
kategorie mladších dívek (24 s.) 2. místo: Barbora Havlíčková (7. tř.)

4. 4. Rakovnická laťka
8. a 9. tř. chlapci (12 s.)1. místo: Jaroslav Mutínský (9. tř.)160 cm

18. 5. Atletika – okresní kolo jednotlivců pro I. stupeň: hoši
Běh na 50 m - 3. tř. (22 ž.)5. místo: Milan Šika - 8,4 s
Běh na 50 m - 3. tř. (22 ž.)8. místo: Matyáš Devera - 8,7 s
Běh na 50 m - 4.A tř. (24 ž.)8. místo: Jakub Rampas - 8,5 s
Skok do dálky - 4.A tř. (19 ž.)7. místo: Jakub Rampas - 345 cm
Hod míčkem - 2. tř. (19 ž.)6. místo: Tomáš Velebil - 22,2 m
Hod míčkem - 3. tř. (18 ž.)1. místo: Matyáš Devera - 30,2 m

18. 5. Atletika – okresní kolo jednotlivců pro I. stupeň: dívky
Běh na 50 m - 3. tř. (20 ž.)5. místo: Kateřina Dohnalová - 8,8 s
Běh na 50 m - 3. tř. (20 ž.)8. místo: Julie Rácová - 9,1 s

12. 6. Okresní sportovní olympiáda – atletika
Skok do dálky mladší žákyně (13 ž.)3. místo: Kateřina Vanická (7. tř.) - 404 cm
Běh na 60 m starší žáci (13 ž.)6. místo: Zdeněk Novotný (9. tř.) - 7,90 s
Běh na 1 500 m starší žáci (11 ž.)4. místo: Zdeněk Novotný (9. tř.) - 4:53,0 min.
Vrh koulí starší žáci (9 ž.)2. místo: Václav Dlask (9. tř.) - 11,98 m
Skok vysoký starší žáci (8 ž.)1. místo: Jaroslav Mutínský (9. tř.) - 170 cm

13. 6. Okresní sportovní olympiáda – basketbal
1. místo Jiří Beneš (8. tř.), Václav Dlask, Jaroslav Mutínský, Zdeněk Novotný, Jakub Svatoň,
Zdeněk Vondrák, Josef Čerňák a Jan Hazucha (všichni 9. tř.)

25. 6. Atletický čtyřboj – I. stupeň (školní kolo)
1. tř. chlapci1. místo: Jaroslav Lazar
2. místo: Daniel Kinský
3. místo: Vojtěch Lacina
1 tř. dívky1. místo: Veronika Horvátová
2. místo: Martina Laubrová
3. místo: Markéta Laubrová
2. tř. chlapci1. místo: Miroslav Jelínek
2. místo: Dominik Lekeš, Jan Blaho
3. místo: Tran Ly Nguyen
2. tř. dívky1. místo: Adéla Švandrlíková
2. místo: Kateřina Dlouhá
3. místo: Sabina Jankovská
3. tř. chlapci1. místo: Matyáš Devera
2. místo: Tomáš Horvát
3. místo: Milan Šika
3. tř. dívky1. místo: Julie Rácová
2. místo: Veronika Doležalová
3. místo: Veronika Honzíková
4.A tř. chlapci1. místo: Jakub Rampas
2. místo: Milan Sunkovský
3. místo: Lukáš Hocek
4.A tř. dívky1. místo: Tereza Alexijová
2. místo: Eva Jiroušková
3. místo: Zuzana Veselková
4.B tř. chlapci1. místo: Tomáš Vašmucius
2. místo: Jan Drábek
3. místo: Martin Pokorný
4.B tř. dívky1. místo: Tereza Kvíderová
2. místo: Dita Kulhánková
3. místo: Kateřina Louženská
5. tř. chlapci1. místo: Dominik Kolář
2. místo: Tomáš Kejla
3. místo: Marek Doležal
5. tř. dívky1. místo: Klára Švidroňová
2. místo: Eliška Kinská
3. místo: Adéla Churanová

27. 6. Školní florbalový turnaj
1. místo - MáslíčkaVáclav Dlask, Jan Hazucha,
Jaroslav Mutínský, Zdeněk Novotný (9. tř.)
2. místo - KlokaniZdeněk Cink, Jiří Čech, Michal Kabela,
Dominik Kapoun, Jan Prchal, Matěj Rampas, Tomáš Vyleta (8. tř.)
3. místo - Brutální všechnoJiří Beneš, Zbyněk Fiala,
Patrik Přikryl, Michal Žebrakovský (8. tř.)

28. 6. Školní streetballový turnaj
1. místo:Václav Dlask, Jan Hazucha a Zdeněk Vondrák (9. tř.)
2. místo:Jaroslav Mutínský, Zdeňk Novotný a Jakub Svatoň (9. tř.)
3. místo:Josef Čerňák (9. tř.), Dominik Kapoun, Matěj Rampas a Jan Prchal (8. tř.)