nápis zš jesenice ...Vás vítá na svých stránkách                                    první stupeň základní školy     keř :-)     zadní část budovy  
Hlavní nabídka
Úvod
Škola
  O škole
  Výroční zpráva
  Školská rada
  Školní řád
  Školní rok
  Žádosti ke stažení
  Projekty
  EVVO
  Tělocvična
  Učebny
Zaměstnanci
Žáci
  Úspěchy žáků
  Zájmové kroužky
  Fota tříd
  Rozvrhy tříd
  Sport. rekordy
  Práce žáků
Soutěže
  Hrabík
  Šplh na tyči
  Přírodovědné s.
  Zelená stezka
  Zlatá kulička
Ostatní
  Exkurze
  Foto školy
  Jeseníček
  Jídelníček
  Karneval
  Kultura
  Projektové dny
  Sport
Školní družina
  O školní družině
  Vnitřní řád šk. družiny
  Exkurze a výlety
  Projekty
Mateřská škola


Jsme zelená firma

Super Nature


Výsledky žáků v soutěžích a olympiádách ve školním roce 2013/2014

20. 9.Ekologická soutěž Rakovník: Ekologické zemědělství, biopotraviny
a zdravý životní styl
I. kategorie22 dvojic:4. místo: Aneta Moučková a Veronika Doležalová (5. tř.)
9. – 11. místo: Dan Mottl a Martin Vyleta (5. tř.)
II. kategorie26 dvojic:2. místo: Eva Konířová a Michal Jelínek (7. tř.)
8. – 13. místo: Simona Šindlerová a Barbora Svatoňová (7. tř.)
III. kategorie29 dvojic:2. místo: Barbora Komárková a Šárka Hudčeková (9. tř.)
7. – 9. místo: Václav Hron a Petra Sunkovská (9. tř.)
7. – 9. místo: Jolana Ťažiarová a Adéla Hronová (8. tř.)

22. 10.Podzimní kolo botanické soutěže – Klenoty botanických zahrad
I. kategorie31 soutěžících:7. místo: Lucie Marešová (5. tř.)
13. místo: Dan Mottl (5. tř.)
15. místo: Daniel Krejčí (5. tř.)
II. kategorie41 soutěžících:3. místo: Simona Šindlerová (7. tř.)
7. místo: Barbora Svatoňová (7. tř.)
8. místo: Kateřina Jančová (6. tř.)
10. místo: Michal Jelínek (7. tř.)
18. místo: Eva Konířová (7. tř.)
III. kategorie37 soutěžících:1. místo: Václav Hron (9. tř.)
6. místo: Petra Sunkovská (9. tř.)
14. místo: Šárka Hudčeková (9. tř.)
15. místo: Kolana Ťažiarová (8. tř.)

27. 11.školní kolo dějepisné olympiády
1. místo: Václav Hron (9. tř.)
2. místo: Milan Ondič (8. tř.)
3. místo: Petra Sunkovská (9. tř.)

26. a 29. 11.soutěž v recitaci
1. a 2. tř.1. místo: Dan Churan (2.tř.)
2. místo: Natálie Štefanová (2.tř.) a Matěj Herčík (2.tř.)
3. místo: Tereza Procházková (1.tř.)

3. a 4. tř.1. místo: Karolína Čirčová (4.tř.)
2. místo: Valerie Bartošová (4.tř.)
3. místo: Veronika Horvátová (3.tř.)

3. 12.školní kolo přírodovědné soutěže – Vánoční kapr
I. kategorie 4. - 5. tř.1. místo: Lucie Marešová (5. tř.)
II. kategorie 6. - 7. tř.1. místo: Simona Šindlerová (7. tř.)
2. místo: Barbora Svatoňová (7. tř.)
3. místo: Vojtěch Stibor (6. tř.)
III. kategorie 8. - 9. tř.1. místo: Václav Hron (9. tř.)
2. místo: Miroslav Lisner (8. tř.)
3. místo: Šárka Hudčeková (9. tř.)

5. 12.školní kolo olympiády v českém jazyce
1. místo: Milan Ondič (8. tř.)
2. místo: Barbora Havlíčková (9. tř.)
3. místo: Jolana Ťažiarová (8. tř.)

11. 12.okresní kolo přírodovědné soutěže – Vánoční kapr
I. kategorie (4. – 5. tř., 14 s.):4. místo: Václav Kabela (5. tř.)
5. místo: Julie Rácová (5. tř.)
6. místo: Veronika Honzíková (5. tř.)
II. kategorie (6. – 7. tř., 21 s.):5. místo: Barbora Svatoňová (7. tř.)
6. místo: Vojtěch Stibor (6. tř.)
7. místo: Eva Konířová (7. tř.)
III. kategorie (8. – 9. tř., 21 s.):1. místo: Václav Hron (9. tř.)
3. místo: Šárka Hudčeková (9. tř.)
6. místo: Miroslav Lisner (8. tř.)

20. 12.soutěž o vytvoření PF 2014
6. a 7. tř.1. místo: Lenka Danielová (7. tř.)
2. místo: Petr Jaroš (6. tř.)
3. místo: Markéta Kinštová (7. tř.)

8. a 9. tř.1. místo: Katka Dolejšová (9. tř.)
2. místo: Petra Sunkovská (9. tř.)
3. místo: Dominika Šprincová (8. tř.)

28. 1.okresní kolo dějepisné olympiády
kategorie 8. a 9. tř., 20 s.3. místo: Václav Hron (9. tř.)

6. 2.okresní kolo olympiády v českém jazyce
kategorie 8. a 9. tř., 18 s. 8. - 10. místo: Barbora Havlíčková (9. tř.)

19. 2.okresní kolo olympiády v anglickém jazyce
kategorie 8. a 9. tř., 26 s. 9. – 12. místo: Vladimír Jastrzebski (9. tř.)

Sportovní výsledky

27. 11. Kvalifikace na Orion florbal cup
postup do finále (celkem 4 školy)František Moučka, Tomáš Kejla, Dominik Kolář,
Michal Jelínek, David Kadeřábek, Marek Doležal (7. tř.)
a Josef Kougl (6. tř.)

19. 12. Školní turnaj ve streetballu
1. místo - NO NAME M. Vernerová, A. Čížková,
M. Bezstarostová (všechny 8. tř.) a A. Churanová (7. tř.)
2. místo - ŠUBYDUBABB. Havlíčková, K. Vanická, I. Horvátová (všechny 9. tř.)
a P. Petrániová (8. tř.)
3. místo - MIMONIŠ. Kouglová, L. Wünschová (8. tř.),
E. Kinská, K. Sojková a B. Svatoňová (7. tř.)

20. 12. Školní turnaj ve florbalu
1. místo - Adrenalin J. Rampas (6. tř.), F. Moučka, M. Jelínek,
D. Kadeřábek, M. Doležal, D. Kolář (7. tř.)
2. místo - TNTD. Krejčí (5. tř.), T. Prchal, (6. tř.),
R. Kysela, T. Tatzauer, T. Uher (8. tř.)
3. místo - Akafuka T. Kejla (7. tř.), M. Lisner (8. tř.), R. Měchura,
D. Břicháč, K. Červenka (9. tř.)