nápis zš jesenice ...Vás vítá na svých stránkách                                    první stupeň základní školy     keř :-)     zadní část budovy  
Hlavní nabídka
Úvod
Škola
  O škole
  Výroční zpráva
  Školská rada
  Školní řád
  Školní rok
  Žádosti ke stažení
  Projekty
  EVVO
  Tělocvična
  Učebny
Zaměstnanci
Žáci
  Úspěchy žáků
  Zájmové kroužky
  Fota tříd
  Rozvrhy tříd
  Sport. rekordy
  Práce žáků
Soutěže
  Hrabík
  Šplh na tyči
  Přírodovědné s.
  Zelená stezka
  Zlatá kulička
Ostatní
  Exkurze
  Foto školy
  Jeseníček
  Jídelníček
  Karneval
  Kultura
  Projektové dny
  Sport
Školní družina
  O školní družině
  Vnitřní řád šk. družiny
  Exkurze a výlety
  Projekty
Mateřská škola


Jsme zelená firma

Super Nature


21. 6. Výlet 6. tř. – Naučná stezka Jesenicka

  Na třídní výlet jsme se chystali s koly a cyklistickou výbavou. Byli jsme připraveni vyjet od sochy
v osm hodin, když najednou začalo pršet. Pan učitel Knapp a paní učitelka Knappová tedy rozhodli, že se půjdeme schovat do budovy. Nezbylo než čekat, až se počasí zlepší. Po hodině a půl se zdálo, že se tak stane. Nasedli jsme na kola, ale znovu se spustil déšť. Nakonec vyšel až třetí pokus.
  Dojeli jsme k celnímu kolu ve směru na Plzeň, kde si Vašek Hron všiml, že nemá přilbu. Bylo nutné se vrátit. Kdo si myslel, že to byla poslední komplikace, ten se mýlil. U školy Katka Vanická a Petra Sunkovská zjistily, že mají měkké duše. U Petry to zavinil povolený ventilek, Katka však kolo píchla. Než pan učitel Knapp závadu opravil, hráli jsme ve škole různé hry. Teprve potom se odjezd zdařil.
  Pohybovali jsme se po trase Naučné stezky Jesenicko. V Petrohradu jsme udělali zastávku a navštívili výstavu fotografií z přírody a loutkové divadélko. K obědu si skoro každý zvolil pizzu. Posilněni jsme zamířili k domovu. U Velkého jesenického rybníku pak někteří odvážlivci neodolali pokušení a vykoupali se v jeho vodách. Máme zase na co vzpomínat.

Napsaly Karolína Pokorná a Katka Dolejšová