(Rozvrh platn od 3. 4. 2018)

Zkladn kola a matesk kola Jesenice, okres Rakovnk  I.  (Mgr. Jana Dolealov)

 

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

10
16:05-16:50

 
P
o

 

j
Do
(1.)

M
Do
(1.)

j
Do
(1.)

Tv
Pr
(Tv)

           

 

t

 

j
Do
(1.)

M
Do
(1.)

aS
Pr
(5.)

j
Do
(1.)

           

 
S
t

 

j
Do
(1.)

M
Do
(1.)

Aj
Do
(1.)

Hv
Do
(1.)

           

 

t

 

j
Do
(1.)

M
Do
(1.)

aSP
B
(aS)

j
Do
(1.)

Vv
Pr
(5.)

         

 
P

 

j
Do
(1.)

M
Do
(1.)

Aj
Do
(1.)

Tv
Pr
(Tv)

           

 

(Rozvrh platn od 3. 4. 2018)

Zkladn kola a matesk kola Jesenice, okres Rakovnk  II.  (Mgr. Simona Mrzov)

 

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

10
16:05-16:50

 
P
o

 

j
M
(2.)

M
M
(2.)

Aj
M
(2.)

j
M
(2.)

aSP
B
(aS)

         

 

t

 

aS
B
(aS)

M
M
(2.)

j
M
(2.)

Hv
Pr
(5.)

Tv
Kn
(Tv)

         

 
S
t

 

j
M
(2.)

M
M
(2.)

Aj
M
(2.)

j
M
(2.)

           

 

t

 

j
M
(2.)

M
M
(2.)

j
M
(2.)

aS
B
(aS)

           

 
P

 

j
M
(2.)

M
M
(2.)

Tv
Kn
(Tv)

Vv
M
(2.)

           

 

(Rozvrh platn od 3. 4. 2018)

Zkladn kola a matesk kola Jesenice, okres Rakovnk  III.  (Mgr. Jaroslava ehoov)

 

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

10
16:05-16:50

 
P
o

 

j
e
(3.)

M
B
(aS)

j
e
(3.)

Aj (Aj1)
e
(3.)

Vv
Pr
(3.)

         

Aj (Aj2)
Do
(1.)

 

t

 

j
e
(3.)

M
B
(aS)

Aj (Aj1)
e
(3.)

j
e
(3.)

Hv
e
(3.)

Rspu (1)
Do
(1.)

       

Aj (Aj2)
Do
(1.)

 
S
t

 

j
e
(3.)

M
B
(aS)

Tv
Kn
(Tv)

Tv
Kn
(Tv)

           

 

t

 

j
e
(3.)

M
B
(aS)

Aj (Aj1)
e

j
e
(3.)

aS
B
(aS)

 

aSP
B
(aS)

     

Aj (Aj2)
Do
(3.)

 
P

 

j
e
(3.)

M
B
(aS)

j
e
(3.)

aS
B
(aS)

           

 

(Rozvrh platn od 3. 4. 2018)

Zkladn kola a matesk kola Jesenice, okres Rakovnk  IV.  (Mgr. Miroslava Peterov)

 

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

10
16:05-16:50

 
P
o

 

Hv
B
(aS)

M
Pe
(4.)

aS
B
(aS)

j
Pe
(4.)

Aj (Aj1)
Pe
(4.)

 

j
Pe
(4.)

     

Aj (Aj2)
M
(2.)

 

t

 

j
Pe
(4.)

Vv
Pr
(5.)

M
Pe
(4.)

Aj (Aj1)
Pe
(4.)

aS
B
(aS)

Rspu (1)
Do
(1.)

       

Aj (Aj2)
M
(2.)

 
S
t

 

j
Pe
(4.)

M
Pe
(4.)

   

Tv
Kn
(Tv)

Tv
Kn
(Tv)

       

 

t

 

aS
B
(aS)

M
Pe
(4.)

j
Pe
(4.)

Vv
Pr
(5.)

j
Pe
(4.)

   

Sh (Sh)
K
(Tv)

   

 
P

 

j
Pe
(4.)

M
Pe
(4.)

aSP
B
(aS)

j
Pe
(4.)

Aj (Aj1)
Pe
(4.)

         

Aj (Aj2)
M
(2.)

 

(Rozvrh platn od 3. 4. 2018)

Zkladn kola a matesk kola Jesenice, okres Rakovnk  V.  (Mgr. Eva Prochzkov, 5.)

 

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

10
16:05-16:50

 
P
o

 

j
Pr
(5.)

M
Pr
(5.)

j
Pr
(5.)

aSP
B
(aS)

Inf (Inf1)
Ko
(Inf)

Inf (Inf2)
Ko
(Inf)

   

S: EpA (EpA)
K
(P)

S: EpA (EpA)
K
(P)

 

t

 

M
Pr
(5.)

aS
K
(P)

Vv
B
(aS)

Vv
B
(aS)

Aj (Aj1)
M
(2.)

Tv
Pr
(Tv)

       

Aj (Aj2)
Pe
(4.)

 
S
t

 

j
Pr
(5.)

aS
K
(P)

M
Pr
(5.)

Hv
e
(Hv)

j
Pr
(5.)

Rspu (2)
Do
(1.)

       

 

t

 

Tv
Pr
(Tv)

M
Pr
(5.)

j
Pr
(5.)

Aj (Aj1)
M
(2.)

aS
K
(P)

   

Sh (Sh)
K
(Tv)

   

Aj (Aj2)
Pe
(4.)

 
P

 

j
Pr
(5.)

M
Pr
(5.)

Aj (Aj1)
M
(2.)

aS
K
(P)

j
Pr
(5.)

         

Aj (Aj2)
Pe
(4.)

 

(Rozvrh platn od 3. 4. 2018)

Zkladn kola a matesk kola Jesenice, okres Rakovnk  VI.  (Mgr. Lenka Valeov, Vv)

 

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

10
16:05-16:50

 
P
o

 

Aj
Pe
(4.)

Hv
e
(Hv)

M
V
(Vv)

D
Hr
(Aj)

aSP
Mo
(Dl)

Tv (Chl)
Kn
(Tv)

Tv (Dv)
K
(P)

 

S: EpA (EpA)
K
(P)

S: EpA (EpA)
K
(P)

 

t

 

j
Hr
(Aj)

Aj
Pe
(4.)

Z
Kn
(Z)

VkO
K
(P)

M
V
(Vv)

Inf
Mo
(Inf)

       

 
S
t

 

j
Hr
(Aj)

M
V
(Vv)

P
K
(P)

j
Hr
(Aj)

F
Mo
(F)

         

 

t

 

Aj
Pe
(4.)

M
V
(Vv)

j
Hr
(Aj)

D
Hr
(Aj)

VkZ
V
(Vv)

Tv (Dv)
K
(Tv)

Tv (Chl)
Kn
(Tv)

     

 
P

 

j
Hr
(Aj)

M
V
(Vv)

P
K
(P)

Z
Kn
(Z)

Vv
B
(aS)

Vv
B
(aS)

       

 

(Rozvrh platn od 3. 4. 2018)

Zkladn kola a matesk kola Jesenice, okres Rakovnk  VII.  (Mgr. Eva Konov)

 

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

10
16:05-16:50

 
P
o

 

j
K
(j)

F
Mo
(F)

D
Hr
(Aj)

M
Mo
(M)

VkZ
V
(Vv)

Tv (Chl)
Kn
(Tv)

Tv (Dv)
K
(P)

 

S: EpA (EpA)
K
(P)

S: EpA (EpA)
K
(P)

 

t

 

j
K
(j)

Nj
K
(j)

M
Mo
(M)

Z
Kn
(Z)

 

P
K
(P)

P
K
(P)

Vv
V
(Vv)

   

 
S
t

 

j
K
(j)

Aj
Hr
(Aj)

M
Mo
(M)

j
K
(j)

Hv
e
(Hv)

         

 

t

 

Aj
Hr
(Aj)

Nj
K
(j)

M
Mo
(M)

Z
Kn
(Z)

D
Hr
(Aj)

Tv (Dv)
K
(Tv)

Tv (Chl)
Kn
(Tv)

     

 
P

 

j
K
(j)

F
Mo
(M)

Aj
Hr
(Aj)

aSP
Mo
(Dl)

P
K
(P)

VkO
K
(j)

       

 

(Rozvrh platn od 3. 4. 2018)

Zkladn kola a matesk kola Jesenice, okres Rakovnk  VIII.  (Mgr. Vlastimila Knappov)

 

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

10
16:05-16:50

 
P
o

 

F
Mo
(F)

Aj
Hr
(Aj)

P
K
(P)

P
K
(P)

Nj
K
(j)

 

aSP
e
(Dl)

Tv (Dv)
K
(Tv)

S: EpA (EpA)
K
(P)

S: EpA (EpA)
K
(P)

 

t

 

VkO
K
(P)

M
Mo
(M)

Aj
Hr
(Aj)

j
K
(j)

D
Hr
(Aj)

 

Z
Kn
(Z)

Tv (Chl)
Kn
(Tv)

   

 
S
t

 

Ch
Kn
(F)

j
K
(j)

Hv
e
(Hv)

M
Mo
(M)

P
K
(P)

Rspu (2)
Do
(1.)

       

 

t

 

j
K
(j)

M
Mo
(M)

Nj
K
(j)

F
Mo
(F)

j
K
(j)

 

Vv
V
(Vv)

Z
Kn
(Z)

   

 
P

 

M
Mo
(M)

Ch
Kn
(F)

j
K
(j)

D
Hr
(Aj)

Aj
Hr
(Aj)

Tv (Chl)
Kn
(Tv)

Tv (Dv)
K
(Tv)

     

 

(Rozvrh platn od 3. 4. 2018)

Zkladn kola a matesk kola Jesenice, okres Rakovnk  IX.  (Mgr. Petra Hrzov)

 

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

10
16:05-16:50

 
P
o

 

Vv
V
(Vv)

j
K
(j)

M
Mo
(M)

Z
Kn
(Z)

D
Hr
(Aj)

P
K
(P)

 

Tv (Dv)
K
(Tv)

   

 

t

 

F
Ko
(F)

Aj
Hr
(Aj)

Nj
K
(j)

M
Mo
(M)

j
K
(j)

 

aSP
Mo
(Hv)

Tv (Chl)
Kn
(Tv)

   

 
S
t

 

M
Mo
(M)

Ch
Kn
(F)

Aj
Hr
(Aj)

P
K
(P)

j
K
(j)

VkO
e
(Hv)

       

 

t

 

F
Ko
(F)

Aj
Hr
(Aj)

Z
Kn
(Z)

j
K
(j)

M
Mo
(M)

 

D
Hr
(Aj)

Vv
V
(Vv)

   

 
P

 

Ch
Kn
(F)

j
K
(j)

M
Mo
(M)

Nj
K
(j)

Hv
e
(Hv)

Tv (Chl)
Kn
(Tv)

Tv (Dv)
K
(Tv)

     

Zpracovno v systmu Bakali